Witamy na stronie firmy Markam!

O nas

Nasza firma powstała w 1993 roku. Od samego początku Markam świadczy profesjonalne przewozy towarowe na terenie całej Europy.

Od ponad 25 lat budujemy opinię rzetelnej i profesjonalnej firmy. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na bezproblemowe prowadzenie usług transportowych, a wykonanie dużej ilości zleceń z firmami z całej Europy stawia nas wysoko w rankingu rzetelności i uczciwości.

Wiemy, że świadczenie profesjonalnych usług, wymaga popartej doświadczeniem wiedzy. Dlatego nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników. Nawiązując z nami współpracę, gwarantujemy zyskanie godnego zaufania partnera.

Odpowiedzialność, rzetelność i autentyczna satysfakcja z dobrze wykonanej pracy to fundamenty, na których budujemy kapitał ludzki oraz potencjał i wizerunek firmy. Wierzymy, że dzięki temu nasi klienci otrzymają usługi najwyższej jakości.

Flota

Posiadamy nowoczesną flotę wyposażoną w naczepy typu: wywrotka, plandeka i chłodnia.
Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w system nawigacji satelitarnej GPS, zamknięcia celne i materiały do zabezpieczenia ładunku (pasy, maty antypoślizgowe).